Αρκαδια: Εκλογες 2019

Όλοι οι υποψήφιοι του ΚΚΕ στην Αρκαδία

Ακολουθούν τα ονόματα των υποψηφίων Δημάρχων και Δημοτικών Συμβούλων με το ΚΚΕ στο νομό Αρκαδίας. 

Δήμος Τρίπολης 

ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

          

Εκλογική Περιφέρεια ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ

υποψήφια δημοτική σύμβουλος

1 ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΡΥΘΙΟΥ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

2 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΛΕΒΙΔΙΟΥ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΣΚΙΡΙΤΙΔΑΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2 ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΤΕΓΕΑΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΙΠΟΛΗΣ

υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2 ΓΟΝΤΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ- ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4 ΓΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΙΝΙΟΥ

5 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7 ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8 ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

12 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

14 ΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

15 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΑΡΙΝΗ

17 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18 ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19 ΜΠΡΟΥΣΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

20 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

21 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

23 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΥ – ΜΠΟΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24 ΠΑΣΠΑΤΗ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

26 ΣΙΛΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27 ΣΤΑΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

28 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια  ΦΑΛΑΝΘΟΥ

υποψήφια δημοτική σύμβουλος

1 ΜΑΖΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Δήμο Γορτυνίας  

ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ  υποψήφιος Δήμαρχος

      

Εκλογική Περιφέρεια Βυτίνας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.                         

2)ΜΕΝΤΡΕΚΑ-ΛΟΥΚΑ  ΔΙΑΜΑΝΤΩ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                               

3)ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                

4)ΠΑΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

          

Εκλογική Περιφέρεια Δημητσάνας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                

2)ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3)ΟΧΤΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  

  

          

Εκλογική Περιφέρεια Ηραίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ  

2)ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3)ΚΑΚΟΥΡΑ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4)ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5)ΚΑΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια Κλείτορος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΩ του ΠΑΝΟΥ           

2)ΜΠΑΝΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3)ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4)ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ  του ΠΑΝΟΥ.

5)ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

   

Εκλογική Περιφέρεια Κοντοβάζαινας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΚΑΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  

2)ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    

3)ΚΑΨΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               

4)ΚΛΟΥΚΙΝΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5)ΠΟΛΙΤΗ-ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                

6)ΡΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ            

 

Εκλογική Περιφέρεια Λαγκαδίων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

2)ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

3)ΤΣΙΡΜΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

       

Εκλογική Περιφέρεια Τρικολώνων 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

2)ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΟΛΟΓΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.

3)ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ.

    

Εκλογική Περιφέρεια Τροπαίων 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

2)ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3)ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ-ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4)ΚΑΤΣΙΩΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

5)ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ.

6)ΜΑΘΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7)ΜΟΛΟΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ.

8)ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΓΓΕΛΗ.

9)ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                      

10) ΣΙΟΚΟΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11)ΣΤΑΘΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

12)ΤΣΙΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

13)ΤΣΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ.

 

      

Δήμος Βόρειας Κυνουρίας 

Τετώρος Βασιλειος του Σπυρου - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1) ΑΔΑμη ΕλΕνη του Γεωργίου                                                  

2) ΑΔΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου                                         

3) ΑΡΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                                           

4) ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

5) ΓΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                 

6) ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΤΕΤΩΡΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               

7) ΓΙΑΝΝΑΚΗ – γερουλη Σταυρούλα του  Χρίστου             

8) Δημητρίου- Ρούνη  Φρειδερίκη του αλεξανδρου 

9) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                     

10) ΚΟκκωνας ΝικΟλαος του  ΙωΑννη                                     

11) ΚολοβΟς ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΙωΑννη                              

12) ΚοντογιΑννης ΙωΑννης  του  Βασιλείου                           

13) Κόσσιβας  Αντώνιος του  Ευαγγέλου                                   

14) ΚοΥκλης Παναγιώτης του  ΠαντελΗ                                             

15) Κουνουγέρη Παναγιώτα   του  Δημητρίου                    

16) Κουρμπέλη ΕλΕνη   του  ΘεοδΩρου                     

17)ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του  ΙΩΑΝΝΗ                                   

18) ΛαγΟΥ   ΕλΕνη του δημητριου                        

19) ΛΕΩΝΤΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                         

20) ΠαναγΑκος  Παναγιώτης  του  Γεωργίου  

21) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΊΟΥ                       

22) ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                      

23) ΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                               

24)      Ρούνης Θεόδωρος του Χαραλάμπουσ                            

25) Σάγκα- κουσουλα  Πολυτίμη  του μιχαηλ                   

26) Ταμπάκης  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                         

27) ΤΕΤΩΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

28) ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        

29) Τσουγκριάνη Μαρία  του  Σταύρου                                     

30) ΧΑΡΜΠΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ                                  

 

Δήμος Νότιας Κυνουρίας 

Χείλαρης Νικόλαος του Κωνσταντίνου - Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Κοσμά

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΤΣΟΛΟΜΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Πέτρου

 

Εκλογική Περιφέρεια Λεωνιδίου

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                         

2. ΓΟΥΣΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                             

3. ΚΑΡΔΙΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                

4. ΚΑΡΜΗ ΘΕΩΝΗ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                            

5. ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                         

6. ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                  

7. ΚΟΥΚΟΥΛΙΘΡΑ - ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ  του  ΗΛΙΑ                                                                  

8. ΚΥΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                        

9. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ                                                          

10.   ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                         

11.   ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ-ΜΠΕΓΕΡΤΖΗ ΑΘΗΝΑ  του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                                

12.   ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΥ-ΖΙΑΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                        

13.   ΝΙΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΑΡΓΥΡΙΟΥ                         

14.   ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                        

15.   ΡΟΥΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ     

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυρού

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

1. ΚΟΥΒΟΥΣΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΟΥΝΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ   

4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

ΦΡΑΓΚΟΜΑΝΩΛΗ-ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                    

 

      

Δήμος Μεγαλόπολης 

ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ-  Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια Γόρτυνος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ.  

2. ΓΚΑΡΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΝΔΡΕΑ.                        

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγαλόπολης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ. 

2. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.                                                

3. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.                            

4. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.                      

5. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                 

6. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ.                                      

7. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                 

8. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΑΝΑΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ.                                     

9. ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                

10. ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ.                   

11. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.                            

12. ΜΑΔΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                          

13. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.                              

14. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.                                    

15. ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                 

16. ΠΑΓΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.                            

17. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.                     

18. ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ.                  

19. ΠΑΣΟΜΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.                            

20. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ.                                

21. ΠΡΕΚΕΤΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ.                                          

22. ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.                             

23. ΣΙΕΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ.                                              

24. ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                                   

25. TOMA STELOUTA ΤΟΥ RADU.                                                          

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλαισίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ.  

2. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗ –ΚΟΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ.                                                                                                                                        

3. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.                                 

4. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ.                                                  

5. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ.     

                            

 

Κοινότητα Τρίπολης 

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΚΡΟΠΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

2. ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΕΛΠΙΔΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΩΗ

3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ -ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΚΑΚΛΕΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΚΑΡΒΕΛΑ -ΑΡΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ

6. ΚΩΤΣΙΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

9. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

 

 

Κοινότητα Μεγαλόπολης

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ. 

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                          

3. ΒΙΤΣΑΚΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ.                                                       

4. ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ.                                                                     

5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                             

6. ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ.                                                                

7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ.                                                     

8. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.                                                 

 

 

(Δελτίο Τύπου)

 

 

 

 

 

     

Σχόλια

Το Arcadia938.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.